HAVAALANI BİLGİLERİ VE YOL TARİFİ

İstanbul Havalimanı (IST)
İstanbul Yeni Havalimanı, şehrin Avrupa yakasında, Arnavutköy'de, Karadeniz kıyısına yakın, otele 40 km/24,8 mil uzaklıkta yer almaktadır. Mart 2019'dan beri ana havaalanıdır. Havaalanı taksileri ile ulaşım yaklaşık 350 TL ile 400 TL arasındadır. İstanbul Havalimanı'ndan Root Karaköy’e TEM karayolu üzerindeki Kabataş, Karaköy tabelalarını takip ederek ulaşabilirsiniz.
Hava-ist shuttle servisleri otele 20 dakikalık yürüme mesafesindedir, 24 saat çalışır ve 52 TL'dir. İstanbul kart ve kredi kartları, Hava-ist otobüslerinde seyahat için ödeme yapmak için kullanılabilir. Nakit kabul edilmemektedir. Detaylı bilgi için +90 444 1 442 Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.
Sabiha Gökçen Havalimanı (Asya Yakası) (SAW)
İstanbul'daki ikinci uluslararası havaalanı Asya yakasında, Pendik / Kurtköy'dedir ve otele 75-90 dakika (45 km / 27.9 mil) uzaklıktadır. Yoğun trafikten uzakta ve TEM'e kadar yakın olan bölgede, ulaşım kolaydır. Havabus servisleri otele 20 dakikalık yürüme mesafesindedir, yarım saatte bir kalkar ve maliyeti 52,50 TL'dir (sadece taşınabilir bagajınız varsa önerilir). Ulaşım servisi sabahın erken saatlerinde 06.30'da başlar ve gece yarısı saat 00.30'a kadar hizmet vermektedir. Havalimanı taksileri ile ulaşım yaklaşık 380 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.- Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndan Root Karaköy’e TEM karayolu üzerindeki Kabataş, Karaköy tabelalarını takip ederek ulaşabilirsiniz.
Transfer Hizmetleri
Havaalanı konuk hizmetleri ekibimiz kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamak ve şık bir şekilde seyahat etmenin keyfini çıkarmak için burada. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, yapıldığını düşünün! Transfer aracınıza ulaşana kadar check-in, vize ve pasaport kontrolü, bagaj yardımı, gümrüksüz alışveriş tavsiyeleri sırasında mümkün olan tüm yardımı almanızı sağlamak için tüm havaalanı varış süreci boyunca size eşlik edilecektir.

REZERVASYON
GOOGLE 365