GYM SAĞLIK ALANI GÜZELLİK BAKIMLARI SPA İletisim
down

SPA

Maji Spa, şehrin tarzını ve enerjisini saf bir rahatlama ve samimiyet ortamı ile birleştirir, tüm spa ihtiyaçlarınızı karşılar ve en üst düzeyde konfor ve eğlence sağlar. Sağlıklı ve yenilenmiş hissetmenizi sağlayacak 6 kişilik SPA Küveti, Türk hamamı, masaj salonları ve spor salonu ile Root Karaköy’ de hem konaklama hem de sağlıklı dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz.

small image medium image large image
small image

SAĞLIK ALANI

Tamamen baştan inşaa edilen Root Karaköy, özel ısıtmalı spa küveti ile 4 yıldızlı seçkin oteller kulübüne katıldı. Sabah 10'dan akşam 10'a kadar açık bitki çayı ve vitamin barı ile sauna, buhar odası ve dinlenme alanında bir zen interlude ve dinlenme seansının tüm avantajlarından yararlanın.

Rahatlatıcı bir dekor, şezlonglar ve özel jakuzili masaj odalarıyla bir egzersiz veya yoğun Karaköy gününden sonra eğlenmeniz ve dinlenmeniz için her şey tamamen misafirlerimiz düşünülerek tasarlanmıştır.

GÜZELLİK BAKIMLARI

Rahatlayın ve kendinizi şımartın, yavaşlayın, zihninizi rahatlatın ve bir mola verin: 4 yıldızlı Root Karaköy’ ün Spa menüsündeki her bakım sizi mutluluğa götürecektir. Bu huzur tapınağında sakinlik, esenlik ve güzellik Karaköy’ ün koşuşturmacasından uzaklaştırır. Masaj ve terapi hizmetlerimiz sadece randevu ile verilmektedir. Fiyat listemizi görüntüleyebilir ve randevunuzu iletişim formumuz üzerinden veya otel resepsiyonundan oluşturabilirsiniz.

small image
small image

GYM

Sadece otel misafirleri için ayrılmış olan Root fitness merkezi, turizmin merkezi , Sultanahmet’e sadece birkaç dakika uzaklıkta egzersiz yapmanıza izin verir. Fitness merkezinde eliptik bisikletler, dambıllar, merdiven tırmanıcılar, pilates topları, direnç bantları ve yoga matları bulunur. Ultra modern egzersiz makineleri ve son teknoloji fitness aletleri, herhangi bir eğitim programına uygundur. Fitness merkezimiz haftanın 7 günü, sabah 10 ile akşam 10 arası açık olacaktır.Maji Spa, şehrin tarzını ve enerjisini saf bir rahatlama ve samimiyet ortamı ile birleştirir, tüm spa ihtiyaçlarınızı karşılar ve en üst düzeyde konfor ve eğlence sağlar. Sağlıklı ve yenilenmiş hissetmenizi sağlayacak 6 kişilik SPA Küveti, Türk hamamı, masaj salonları ve spor salonu ile Root Karaköy’ de hem konaklama hem de sağlıklı dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz.

REZERVASYON GOOGLE 365