KAHVALTI THE RADIX BAR
down
small image

Root Karaköy'deki Odanız

6 Farklı locadan oluşan lobi alanın her locası farklı tarz ve görünümde dizayn edildi ve misafirlerimizi sıcak ev konforunda hissettirmek için tasarlandı. Kahvelerinizi alıp, şöminenin karşısında kitap okuyabilir, iş arkadaşlarınızla gelip toplantı yapabilir ve leziz menümüzün tadına bakabilirsiniz

MENU

KAHVALTI

Root Karaköy’ün peynir ve şarküteri büfesi ve tatlı ikramlarını hafif yiyeceklerle birleştiren kahvaltı geleneği otelin asma katında hizmet vermektedir. Çeşitli sıcak içeceklerin ve meyve sularının da olduğu kontinental kahvaltı, lezzetli hamur işleri ile damağınızda harika tatlar bırakacak.
Root, Beyoğlunun eşsiz semti Karaköy’de %100 Türk Kahvaltısının tadını çıkarmanız için sizleri bekliyor.

Haftaiçi
08:00 - 11:00
Haftasonu
08:00 - 11:00

KAHVALTI
small image
small image

THE RADIX

Istanbul gibi sosyal ve kültürel anlamda zengin bir şehrin en önemli parçalarından olan Karaköy son 10 yılda geçirdiği inanılmaz değişimle, hem şehrin sakinleri hem de turistler için vazgeçilmez bir nokta olmuştur.

MENU

BAR

Karaköy’ ün yenilenen çehresine uygun, çevreye duyarlı, en üst düzeyde misafir memnuniyetini misafirlerine yaşatmak isteyen ve aynı zamanda bir sanat oteli olan Root Karaköy’ de enstelasyon çalışmalarında ödüllü Tamer Nakışçı ile mimari çalışmalarında da ödüllü mimar Sami Savatlı ile işbirliğinde bulunmuştur. Kapılarını açtığı 2021, Nisan ayından itibaren hizmet kalitesini bir üst noktaya çıkarmak için durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir.

MENU
small image
REZERVASYON
GOOGLE 365